Kuchynské sklenené dvierka pre váš dokonalý interiér

Kuchynské dvierka zo skla ponúkame našim zákazníkom ku kuchynským zostavám ako ďalší z radu originálnych, vysoko kvalitných, dizajnových výrobkov. Sklenené kuchynské dvierka je u nás možné rovnako ako ostatné naše výrobky zaobstarať s brúsenými ornamentami v modernom dizajne a zladiť ich s ostatnými prvkami vašej kuchyne. Kuchynské dvierka so vzormi na jednotlivých sklách môžu na seba plynulo nadväzovať, čím veľmi jednoducho docielime jedného uceleného obrazu naprieč celou kuchynskou sústavou.

 

 

Kuchyňská dvířka, skleněné obkladySklenené kuchynské dvierka dodajú vašej kuchyni neobyčajnú ľahkosť. Vďaka širokej farebnej škále i možnosti najrôznejších ornamentov, sklenené dvierka dokonale doladia interiér vášho bytu či domu. Jednotlivé sklenené dvierka a ich motívy na seba dokonale nadväzujú. Skvelo tiež vyzerá, keď sa motív na sklenených dvierkach zladí s motívom, ktorý sa vo vašom interiéri opakuje. Tím našich skúsených profesionálov vám s výberom vhodného materiálu pre sklenené dvierka poradí. Získate od nich rad odporúčaní a podkladov pre vaše rozhodovanie. Určite vás tiež upozorní na jednoduchú údržbu, ktorou sa sklenené dvierka právom pýšia. Predovšetkým ženy ocenia, že sklenené dvierka v ich kuchyni vyčistia bez väčšieho fyzického vypätia. Veľmi zaujímavou variantou je polepenie starších dvierok sklom o hrúbke 4 mm. Veľmi jednoducho tak urobíme z vašej starej kuchyne moderný hit. Kuchynské dvierka je možné vyrobiť v ľubovoľnej farbe RAL alebo NCS.

 

VIEte, že…

Sklenené kuchynské dvierka pre vás vyrábame z kaleného – tvrdeného skla a že máte na výber? Vaše sklenené kuchynské dvierka môžu byť zo skla float, alebo extraclear – diamant. Číre sklo float je sklom tej najvyššej kvality, vhodné ako sklenené dvierka a prirodzene sa leskne. Trvalo odoláva pôsobeniu vody či atmosférických vplyvov. Po technologickej stránke úplne spĺňa vysoké požiadavky našich zákazníkov na sklenené dvierka do kuchyne. Aj to je dôvod, prečo si ho u nás pre svojich klientov vyberajú odborníci ako architekti, bytoví dizajnéri a ďalší.
Sklenené kuchynské dvierka z Extraclear, čiže extra čistého skla, sú zo skla, ktoré je špeciálnou technológiou naviac vyčistené od všetkých chemických prísad. Vďaka tomu je odstránený typický zelený nádych. Zákazníkom túto variantu doporučujeme pre sklenené dvierka do kuchyne, kde chceme docieliť absolútnej vernosti farebného odtieňa v podklade. Oba tieto druhy skla môžete mať v matnom prevedení.