Pracovné dosky

kuchynské dosky pre vás do kuchyne vyrobíme zo skla – vyberte si

sdsdsderterter/1024.html

Pracovné dosky

Diamant

Pracovné dosky vhodné pre svetlé odtiene, ktorých pohľadová strana je lesklá. Ide o pracovné dosky z číreho skla, ktoré neskresľuje podfarbenie.

 
sdsdsderterter/1024.html

Pracovné dosky

Float

Pracovné dosky zo skla, s lesklým povrchom a ľahkým nádychom do zelenej farby 

 
sdsdsderterter/1024.html

Pracovné dosky

Lux raff

Pracovné dosky zo skla, s matným povrchom, skvele odolávajúce mastnote aj poškriabaniu. Tento povrch bol vyvinutý výhradne za účelom výroby kuchynskej pracovnej dosky.

Viete, že…

Sklenené pracovné dosky do kuchyne pre vás vyrábame z kaleného – tvrdeného skla a že máte na výber? Vaše sklenené pracovné dosky do kuchyne môžu byť zo skla float, extraclear – diamant alebo Luxraff. Všetky kuchynské sklenené pracovné dosky je možné robiť v ľubovoľných odtieňoch RAL a bez akýchkoľvek príplatkov. Minimálne rozmery pre sklenené pracovné dosky, parapety a sokle sú 100 × 400 mm. 

 

Sklo float s farbou je sklom tej najvyššej kvality, vhodné pre pracovné dosky. Trvalo odoláva pôsobeniu vody, zmene teplôt či mechanickému poškodeniu. Po technologickej stránke dokonalo spĺňa vysoké požiadavky našich zákazníkov na sklenené kuchynské dosky. Aj to je dôvod, prečo si ho u nás pre svojich klientov vyberajú architekti, bytoví dizajnéri a ďalší.

 

Materiál Extraclear na výrobu kuchynských dosiek, čiže extra číre sklo, je materiál, ktorý je vyčistený špeciálnou technológiou od všetkých chemických prísad. Vďaka tomu je odstránený typický zelený nádych. Zákazníkom túto variantu doporučujeme pre kuchynské dosky, kde chceme docieliť absolútnej vernosti farebného odtieňa v podklade. 

 

Luxraff je veľmi odolný materiál vyvinutý priamo na výrobu sklenených pracovných dosiek. Je špecifický svojím hrubým povrchom pripomínajúcim kožu. Vďaka tejto štruktúre je tento povrch kuchynských dosiek odolný ako proti poškriabaniu, tak proti rozbitiu. Ako kalené sklo si aj Luxraff zachováva takisto vysokú tepelnú odolnosť 250 °C a šokovo až 600 °C. Luxraff je ideálny povrch na kuchynskú sklenenú pracovnú dosku.