Sprchové kúty – prečo sklo a nie plast?

Sprchový kout z kaleného sklaSprchové kúty zo skla alebo z plastu sa predovšetkým líšia kvalitou a estetickou stránkou. Sprchové kúty z plastu sú bezpochyby lacnejšie, ale ich vzhľad rozhodne nedosahuje takú úroveň, akú Vám ponúknu sprchové kúty zo skla. Sprchové kúty zo skla pôsobia oveľa luxusnejšie a interiér, kde ste sa rozhodli použiť viac našich sklenených výrobkov, sklenené sprchovacie kúty len doladí. Údržba a odstránenie vodného kameňa sú opäť veľmi jednoduché. Sprchové kúty možno udržiavať špeciálnymi čistiacimi prostriedkami, ktoré zanechajú vaše sklenené sprchové kúty bez fľakov a máp a zamedzia vytváraniu rôznych usadenín.

SPRCHOVÉ KúTY – bezpečnosť, kvalita, dizajn

Všetky naše sklá pre sprchové kúty sú vyrábané z kaleného skla. Pre vaše sprchové kúty je na prvom mieste bezpečnosť. Hrúbka skla pre sprchové kúty vždy zodpovedá požadovaným parametrom.

 

Sprchové kúty sa v našich kúpeľniach objavujú čoraz častejšie. Sprchové kúty sú totiž ideálnym riešením pre menšie kúpeľne. Nie sú však výnimkou ani vo väčších kúpeľniach, kde tvoria sprchové kúty alternatívny spôsob hygieny k vaniam. Nie každý deň máme čas stráviť dlhší čas vo vani a sprchové kúty sú preto skvelým riešením pre „rýchlu kúpeľ“. Ak sú sprchové kúty dobre a kvalitne vyriešené, poskytujú však takmer rovnaký pôžitok z relaxácie ako vane. Sprchové kúty so sklenenými dverami navyše pôsobia neuveriteľne luxusne, opticky nezmenšujú priestor a navyše sú dokonale bezpečné. Dvere pre sprchovacie kúty vyrábame z tvrdeného skla, ktoré je tým pádom aj sklom bezpečnostným. V prípade, že by sa sklenený sprchový kút podarilo nejakým spôsobom rozbiť, čo je mimochodom veľmi ťažké a je potrebné vyvinúť skutočne veľký tlak, sklo dverí sa rozsype na miniatúrne, úplne tupé kúsky skla, ktoré nikoho nemôžu zraniť.

 

Viete, že…

Sprchové kúty sa v našich kúpeľniach objavujú čím ďalej častejšie? Sprchové kúty sú totiž ideálnym riešením pre menšie kúpeľne. Nie sú však výnimkou ani vo väčších kúpeľniach, kde tvoria sprchové kúty alternatívny spôsob hygieny k vaniam. Nie každý deň máme čas stráviť dlhší čas vo vani a sprchové kúty sú preto skvelým riešením pre „rýchlu kúpeľ“. Ak sú sprchové kúty dobre a kvalitne vyriešené, poskytujú však takmer rovnaký pôžitok z relaxácie ako vane. Sprchové kúty so sklenenými dverami navyše pôsobia neuveriteľne luxusne, opticky nezmenšujú priestor a navyše sú dokonale bezpečné. Dvere pre sprchovacie kúty vyrábame z tvrdeného skla, ktoré je tým pádom aj sklom bezpečnostným. V prípade, že by sa sklenené sprchové kúty podarilo nejakým spôsobom rozbiť, čo je mimochodom veľmi ťažké a je potrebné vyvinúť skutočne veľký tlak, sklo dverí sa rozsype na miniatúrne, úplne tupé kúsky skla, ktoré nikoho nemôžu zraniť.

 

Sprochové kouty - detail