Sklenené dvere – varianty

sdsdsderterter/1024.html

 

 

Celosklenené interierové posuvné dvere. Tento systém je navrhnutý tak, aby čo najjednoduchšie a najlacnejšie splnil priania akéhokoľvek zákazníka. Koľajnice sa dajú upevňovať do stropu aj do steny. To znamená, že celosklenené dvere môžeme zavesiť na strop a z jednej miestnosti tak urobiť dve. Dajú sa prípadne zavesiť aj na stenu a slúžiť tak, ako dvere štandardnému stavebnému otvoru na klasické dvere. Pojazdové celosklenené dvere možno osadiť aj pevnou časťou a to z oboch strán. Je na vašej fantázii a na dispozíciách daného priestoru akú kombináciu zvolíte, či posuvné dvere obklopíte z oboch strán pevnou sklenenou priečkou, alebo či osadíte dvoje posuvné celosklenené dvere proti sebe.

 

K celému systému slúži iba veľmi elegantná lišta fix v eloxovanom hliníku, pojazd s úchytom na sklo a madlo podľa vášho výberu.

 

Celosklenené dvere potom ponúkajú niekoľko druhov prevedení.

Viete, že…

Float – veľmi pevné a kvalitné tvrdené sklo s charakteristickým, ľahko zelenkavým nádychom v hrane. Po technickej stránke vyhovuje aj tým najprísnejším kritériám. Ideálny materiál pre výrobu posuvných dverí.

 

Diamant – extračíre, veľmi kvalitné tvrdené sklo, ktoré je vyčistené chemickou cestou od nežiaducich prísad. Celosklenené dvere z extračíreho skla nemajú svoj charakteristický zelenkavý nádych.

 

Float mat – dizajnové, veľmi zaujímavé sklo, ktoré má z jednej strany veľmi jemný mat. Matné sklo na sklenených sprchovacích kútoch je tvorené chemickou cestou pred vlastným kalením.

 

Bronz – veľmi zaujímavé tvrdené sklo na výrobu posuvných dverí, najmä vďaka svojej farbe. Posuvné celosklenené dvere z materiálu skla v bronzovej farbe sú veľmi zaujímavou alternatívou ku klasickému floatu.

 

Fototlač – veľmi zaujímavé riešenie posuvných dverí, kde si zákazník môže vyberať zo skutočne veľkého množstva motívov a fotografií na serveri www.shutterstock.com. Samozrejmosťou je, že zákazník môže dodať fotografiu vlastnú.

 

Brúsený ornament – ako jedna z mála firiem na európskom trhu, sme schopní vám ponúknuť na našich sklenených sprchovacích kútoch aj ľubovoľné brúsené ornamenty. Brúsené ornamenty sa vyznačujú svojou vysokou kvalitou a veľmi jemným spracovaním. Na želanie dizajnérov, architektov a tiež koncových klientov, robíme exkluzívne vzory ako z našej ponuky, tak podľa vašich požiadaviek.